شما اینجا هستید :

آهنگ میثم ابراهیمی میخوامت

2
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی میخوامت

آهنگ خاص و دلی میثم ابراهیمی بنام میخوامت با کیفیت 320 منتشر شد

گوش بدید به ترانه زیبای میثم ابراهیمی با نام میخوامت در سی دی موزیک

سایت موزیک جدید ایرانی ، اهنگ خواننده محبوب میثم ابراهیمی را با بهترین کیفیت برای دانلود کاربران قرار داده است

New Song Meysam Ebrahimi Mikhamet Mp3 Quality Just In CDMusic

میثم ابراهیمی میخوامت

لینک دانلود آهنگ میخوامت میثم ابراهیمی

دانلود آهنگ با کیفیت 320 دانلود آهنگ با کیفیت 128

نقد اثر توسط منتقدین سی دی موزیک

امتیاز منتقدین : 2 از 5
اولین باری که ترک خانه فیروزه ای از میثم ابراهیمی را شنیدم منتظر ظهور یک خواننده موفق را داشتم و انصافا با انتشار آلبوم های تگرگ و تک ترک های بسیار موفق توانست به سطح مد نظر خود برسد.
داستان میثم ابراهیمی از جایی شروع شد که با مسعود جهانی آشنا شد و نتیجه این آشنایی تغییر سبک برای میثم ابراهیمی را به ارمغان آورد به جز چند تا آهنگ مثل عروسک و … باقی همکاری این دو به ضرر میثم ابراهیمی تمام شده است
میثم ابراهیمی در این همکاری از آرش ای پی و ترانه سراهای مسعود جهانی ترانه خود را میگیرد و همین باعث شده میثم ناخودآگاه سبک خود را از دست بدهد
می خوامت تازه ترین اثر میثم ابراهیمی است که ترانه آن را مهراد جم سروده است متن مطابق معمول کارهای مهراد جم بی محتوا و ناموزون، با قافیه‌هایی هم‌چنان ایراد دار که به هیچ وجه قابل چشم‌پوشی نیستند. کشف عبارت «جاده شمال» توسط جم را به شما تسلیت می‌گوییم. او قرار است تا ماه‌ها گوش شما را با آن پر کند!
و تنظیم ریتمی مناسب اما تکراری با اورتوری که در آن صدای ویولون اصلا شنیدنی نیست. کسی نه از مسعود جهانی انتظار خلاقیت دارد و نه او به حرف‌های کسی گوش می‌کند. تنها نقطه شنیدنی کار وکال ابراهیمی است که نشان میدهد می‌تواند خواننده بسیار خوبی باشد اما نمی‌خواهد!
آقای ابراهیمی مطمئن باش اگر به کارنامه دو سال اخیرت نگاهی بندازی هیچ نقطه قوتی نمی‌بینی! به عقب برگرد آقای ابراهیمی!